Новини Справу про напад на громадського активіста взято під особистий контроль Уповноваженого

Справу про напад на громадського активіста взято під особистий контроль Уповноваженого

203
0

 Розслідування нещодавнього нападу невідомої особи на учасника громадської кампанії «Міліція під контролем» Євгена Крапивіна взято під особистий контроль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

 Розслідування нещодавнього нападу невідомої особи на учасника громадської кампанії «Міліція під контролем» Євгена Крапивіна взято під особистий контроль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а на ім’я Міністра внутрішніх справ та прокурора міста Києва спрямовано листи з пропозицією провести ефективне розслідування інциденту.

Як йдеться у листах, із засобів масової інформації стало відомо, що 24 вересня 2013 року у підземному переході під Майданом Незалежності у м. Києві невстановлена особа в присутності працівників спеціального підрозділу «Беркут» та журналістів вчинила напад на активіста громадської кампанії «Міліція під контролем», члена Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Євгена Крапивіна із застосуванням до нього насильства. Однак працівники міліції не вжили заходів щодо затримання правопорушника з метою притягнення його до відповідальності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я