На голову Новини Сьогодні в українських пожежників професійне свято (ВІДЕО)

Сьогодні в українських пожежників професійне свято (ВІДЕО)

387
0

 Сьогодні, 17 квітня, в Україні відзначається професійне свято – День пожежної охорони.

Сьогодні, 17 квітня, в Україні відзначається професійне свято – День пожежної охорони.

 

Фото: Роман Балук/ZIK

 

Свято встановлено указом президента України від 11 жовтня 2013 року, ураховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, пише Вікіпедія.

 

Виконувач обов’язків голови ДСНС України Зорян Шкіряк привітав вогнеборців та ветеранів з професійним святом. Відповідне відеозвернення розміщене на офіційному сайті ДСНС.

 

За його словами, у цивілізованій країні люди довіряють найбільше пожежникам та рятувальникам.

 

«Попри складні умови, стагнацію економіки, недостатнє матеріальне і технічне забезпечення, ви щоденно і наполегливо здійснюєте найголовнішу свою функцію – рятуєте життя людей», – сказав Шкіряк.

 

 

Як повідомляє прес-служба ДСНС, щоденно на цілодобовому чергуванні по всій Україні несуть службу близько 7,5 тисячі рятувальників та 2,5 тисячі одиниць спецтехніки, які здійснюють в середньому 1500 виїздів за добу. Один день роботи вогнеборців-рятувальників – це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель та техніки, знешкоджених боєприпасів.

 

Результати ефективної напруженої праці ДСНС України – це виснажлива робота понад 50 тисяч вогнеборців-рятувальників служби, злагодженість дій дев’яти формувань центрального підпорядкування, 25 територіальних органів та близько 1300 підпорядкованих їм територіальних формувань.

 

Джерело: zik.ua

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я