На голову Новини Сьогодні у Брюсселі можуть розглянути питання нових санкцій щодо Росії

Сьогодні у Брюсселі можуть розглянути питання нових санкцій щодо Росії

192
0

 Сьогодні у Брюсселі стартує чергове засідання Комітету постійних представників держав ЄС, на якому, як очікується, буде розглянуто питання про нові санкції проти Російської Федерації.

 Сьогодні у Брюсселі стартує чергове засідання Комітету постійних представників держав ЄС, на якому, як очікується, буде розглянуто питання про нові санкції проти Російської Федерації.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ще однією темою зустрічі стануть шляхи врегулювання українського конфлікту.

Рада ЄС приступила до оцінки ситуації у Східній Україні і виконання Росією чотирьох вимог Євросоюзу 1 липня. Очікувалося, що комітет на рівні послів дасть попередню оцінку становища в той же день.

Проте представники ЄС минулого тижня відклали рішення про можливість введення нових санкцій відносно Росії у зв’язку з українською кризою.

За словами представників ЄС, члени комітету вирішили провести додаткове спостереження за ситуацією на Україні.

«Потрібно додатковий час для оцінки вкрай складної ситуації», – сказав співробітник прес-служби ЄС, зазначивши, що становище ще більше ускладнилося з відновленням активних бойових дій в зоні конфлікту.

Проте, ЄС продовжуватиме зусилля, спрямовані на деескалацію кризи на Україну.

Раніше на саміті ЄС 27 червня лідери 28 країн союзу заявили, що до 30 червня очікують від Росії і від ополченців південного сходу України виконання чотирьох вимог: створення механізму моніторингу припинення вогню і ефективного контролю кордону за участю ОБСЄ, повернення під контроль української влади пунктів перетину кордону «Ізварине», «Довжанський», «Краснопартизанський», звільнення всіх заручників, включаючи спостерігачів ОБСЄ та початку переговорів по реалізації мирного плану президента Петра Порошенка.

У разі невиконання цих умов учасники саміту не виключили введення нових обмежувальних заходів проти окремих осіб і підприємств Росії («фаза 2 плюс») або (на майбутньому позачерговому саміті 16 липня) «третьої фази» березневого плану ЄС (секторальних економічних санкцій).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я