На голову Новини Скандальний заступник міністра МВС Чеботар: його маєтки, кришування бізнесу, незаконне майно –...

Скандальний заступник міністра МВС Чеботар: його маєтки, кришування бізнесу, незаконне майно – розслідування проекту "Наші Гроші" (ВІДЕО)

482
0

Журналіст та автор проекту "Наші Гроші" Денис Бігус розповів про те, як відбувалось розслідування скандального нападу на журналістів та його незадекларованого майна і "нехитрого" бізнесу.

Журналіст та автор проекту "Наші Гроші" Денис Бігус розповів про те, як відбувалось розслідування скандального нападу на журналістів та його незадекларованого майна і "нехитрого" бізнесу.

 

 

Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"З чого почати… Наприклад з того, що нападом на нашу знімальну групу керував (і брав безпосередню участь) безпосередньо ЗЯТЬ заступника міністра внутрішніх справ Чеботаря, який вийшов з території комплексу з ТРЬОХ будинків, земля під якими записана на доньку Чеботаря. І про які він два тижні брехав "у моєї сім’ї там нічого немає", – відзначає журналіст.

 

 

Денис Бігус відзначає, що "ці будинки побудовані на місці незаконної вирубки. І Чеботар писав листи про припинення розслідування по цій вирубці".

 

"До речі, ці ж два тижні міліція не могла знайти зятя замміністра МВС, який вийшов з дому дочки замміністра МВС. Я нагадаю, що там не просто "перешкода журналістській діяльності". Там за статтею – грабіж. І тепер – здійснений групою осіб за попередньою змовою. Тому що зять Чеботаря приїхав нас грабувати разом з директором своєї фірми. На його машині", – підкреслює автор проекту "Наші Гроші".

 

Журналіст додає також, що зять замміністра займається транспортними перевезеннями.

 

"А за словами глави трансінспекціі – ця особа займається перепродажем ліцензій на перевезення. І Чеботар прикриває цей нехитрий бізнес", – вказує Денис Бігус.

 

Автор проекту "Наші Гроші" відзначає, що відоме сімейство "годується" з віджиму маршрутів.

 

"Чувак, який рейдеронув маршрут Канал (компанія і сама-то непроста), тепер стоїть в охороні будинку Чеботаря. І так, сусідні ділянки землі на території Чеботарів цілком відверто показують, хто Сергія Івановича прикриває.", – резюмував журналіст.

 

Джерело: coruption.net

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я