Благодійність Сім’я Віктора Малиновського направила бійцям ЗСУ, на передову, два позашляховика. За перемогу!

Сім’я Віктора Малиновського направила бійцям ЗСУ, на передову, два позашляховика. За перемогу!

479
0

Відомий благодійник Віктор Малиновський та його сім’я направили на передову, украінським героям два позашляховика: мерседес МЛ та форд-пикап!

Доброчинність та благодійність — обов’язок кожної людини, і той, хто часто виконує цей обов’язок і бачить, як його добрі наміри втілюються у життя, урешті-решт досягає справжньої любові до людини.

Нет описания фото.

Благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване до допомогу одних людей іншим, котрі потребують цієї допомоги. Саме таке розуміння суті благодійності є поясненням того, що ця властивість людської натури є найвищим проявом всього людського в цій натурі.

Нет описания фото.

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час війни , нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність в роки війни  завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою.

Нет описания фото.

Добрі  вчинки, спрямовані на порозуміння, взаємодопомогу, підтримку одне одного в ці буремні роки. Вони породжують  повагу між людьми.

Кожен українець   думає про своє подальше життя, про своє майбутнє. А майбутнє не може бути без перемоги над підступним ворогом!

Разом до перемоги!

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я