На голову Політика Шокін: «Порошенко страшна людина. Я не бачив більш жалюгідну, брехливу і жорстоку...

Шокін: «Порошенко страшна людина. Я не бачив більш жалюгідну, брехливу і жорстоку людину »

746
0

Картинки по запросу "фото шокіна"Екс-генеральний прокурор України Шокін заявляє, що його отруїли ртуттю за наказом Байдена і Порошенко.

Також Шокін заявив, що Порошенко заслуговує на довічне ув’язнення, оскільки він скоїв жахливі злочини проти народу України.

Ось що заявив екс-генеральний прокурор України:

«Порошенко страшне чудовисько. Я не бачив більш жалюгідну, брехливу і жорстоку людину. Цей шакал не має совісті і честі і я знаю більше ніж ви. Він прямо в кабінеті наказував, що того треба вбити, того підірвати, а цього застрелити в серце. Було навіть таке, що хтось йому заборгував кілька сотень тисяч доларів і Петя наказав прибрати цю людину негайно. При цьому Петя дуже боязкий. Мені його шкода, оскільки він не має сну, він знає, що за ним прийдуть і що він за все відповість ».Фото з веб-сайту президента УкраїниБайден дает приказы агентурной сети во главе с Порошенко / © www.president.gov.ua

Також Шокін заявив, що його отруїли ртуттю в Україні. Причому він вважає, що до його отруєння причетний екс-віце-президент США Джо Байден і його никай Петро Порошенко.

«Я цим питанням цікавився у фахівців. Могли (отруїти) де завгодно: в Україні, Греції, точно ніхто не скаже. Але не менш ніж три місяці це могло бути. Я знаю випадок, коли отруювали людини близько двох місяців, але він помер. У його випадку ртуть підклали в матрац і він дихав, не знаючи про це. Зараз моїм випадком займаються грецькі правоохоронні органи, я написав заяву. Поки немає відповіді про хід розслідування », – повідомив він.

За його словами, через отруєння він 8 днів провів в реанімації. «Я заново вчився ходити», – зазначив екс-генпрокурор.

Також він повідомив, що до його отруєння причетний екс-віце-президент США Джо Байден і його український халуй  Петро Порошенко.

«Справа в тому, що у мене явних ворогів як таких немає, які мені б загрожували якимось чином. Пан Байден підняв усіх проти Шокіна через справу Burisma. Посли, дипломати і так далі. Він підтримав Порошенко знаючи, що Петро готовий на все заради грошей і Байден мав рацію. Порошенко за гроші здав би і власних дітей », – підсумував Шокін.

Відзначимо, що Президент Зеленський особисто пообіцяв, що Порошенко буде сидіти разом з іншими зеками. Ніяких привілеїв у нього не буде.

Джерело

#влада #порошенко #шокін #байден #корупція