На голову Новини Шлях Сенцова від героя до маріонетки !

Шлях Сенцова від героя до маріонетки !

194
0

Рекомендована соціологія зроблена під Сенцова як політика не здивує нікого, але навіщо так незграбно? Відразу на друге місце серед політиків? Ми розуміємо, що Сорос / Пінчук дуже поспішають замінити тупого Вакарчука, але такі методи викликають дуже багато запитань. Вкидання в телеграм канали та Фейсбук зробили основні грантоїди, а Лещенко зробив акцент, що сам Сенцов ще не висував свою кандидатуру.

З першого дня як звільнився Сенцов у Офісу Президента сформувалася правильна позиція, що Олега використовуватимуть як торпеду проти Володимира Зеленського, а його бенефіціаром стане Сорос.
Міжнародна накачування почалася з перших днів визволення, а Пінчук почав готувати заміну Вакарчуку і новий патріотичний проект імені Сенцова.

Всі ці дії носять системний характер і повинні сприяти активному просуванню Сенцова в політиці України вже в наступному році. Проект буде носити помірно правий ухил з радикальними випадами. Соросу не потрібен мир на Україні і процвітання нашої країни для нього ми просто тубільці, а Пінчук Молодший партнер по управлінню територіями і чим дешевше можна скупити активи тим лучше.Вирісовивается картина основного бенефіціара кампанії проти реінтеграції Донбасу і замовника фейк-соціології.

Головним інструментом цієї боротьби буде герой Олег Сенцов, що було зрозуміло з дня звільнення. Офіс Президента відразу насторожено ставиться до його персони ось чому йому не дали звання Героя України, але Сорос пішов іншим шляхом щоб накачати статус своєї пішаки.
«Андрій Сахаров, Нельсон Мандела, Вацлав Гавел … Я ніколи не міг собі уявити, що моє ім’я будуть ставити в один ряд з цими людьми. Це велика честь і велика відповідальність, і спасибі вам за це ».- заявив Сенцов.

Правда скромна мова нового політичного лідера?
Ну а далі він заявив основний свій меседж:
«Зараз ведеться багато розмов з приводу примирення з Росією, якихось переговорів. Я не вірю Путіну і закликаю вас не вірити йому. Росія обов’язково обдурить, вони не хочуть миру на Донбасі, не хочуть миру в Україні – вони хочуть бачити Україну на колінах, хочуть впливати на європейську і світову політику силовим методом. Ми цього не допустимо. Ми боролися і боремося за свою свободу до самого кінця ».- заявив Сенцов.
Всім зрозуміло, що він готовий до останнього українця воювати з Росією, а як же мир  на Донбасі? Ось новий публічний лідер партії війни, а всі інші радикали будуть слідувати в його форматі. Соросу потрібна українська земля і власність, але скупити це все за копійки, а як знецінити активи? Потрібно продовжити війну, а в цей момент заволодіти власністю в десятки разів дешевше ринкової вартості.

Джерело