На голову Новини Радикальні дії Зеленського – шлях до розвитку України!

Радикальні дії Зеленського – шлях до розвитку України!

457
0

Скандали струшують Слугу Народу, прискорили темп падіння рейтингу, а розборки всередині груп впливу призводять до постійних конфліктів всередині влади… Всі ці дії носять системний характер і вигідні українським олігархам, які зацікавлені в послабленні впливу Володимира Зеленського…

Йде повномасштабна атака з усіх боків на Президента України, а скандали в Слугу Народу як наслідок цього процесу. Незалежний Глава держави не потрібен нашій корумпованій еліті, а значить необхідно будь-якими методами послабити його як центр прийняття рішень.

Атаки на партію як символ президента найпростіший спосіб очорнити Володимира Зеленського, що він набрав не тих людей (хоча, є там і явно не ті і вони його лише дискредитують!) і взагалі нові обличчя – це все пройдисвіти, шарлатани і кримінальники… Звичайно все це підноситься як боротьба за великі ідеали і принципи, але оффшорним бенефіцарам все одно на ці слова, бо їх завдання послабити президента.

Необхідно визнати, що команді Володимира Зеленського вдалося в реформуванні країни зробити дещо більше ніж Віктору і Петру, але не досить щоб переламати падіння України.

Екс-президент і непокараний досі корупціонер Порошенко прикриваючись патріотизмом встиг за п’ять років наробити стільки проблем в країні, що тепер тільки хірургічними діями можна змінити ситуацію, а ми всі сподіваємося, що саме якось розсмокчеться…

Час грає проти Володимира Зеленського та необхідні радикальні дії інакше його підтримка в суспільстві впаде, а олігархи почнуть далі розривати країну.

Джерело