На голову Новини Що робити, якщо батареї ледь теплі?

Що робити, якщо батареї ледь теплі?

171
0

 За правилами надання послуг з централізованого опалення, будинки мають забезпечувати опаленням безперебійно протягом всього опалюваного сезону.

 За правилами надання послуг з централізованого опалення, будинки мають забезпечувати опаленням безперебійно протягом всього опалюваного сезону. При цьому можуть відключати не довше ніж на 12 годин та попереджати за 10 днів. При цьому, температура в житлових приміщеннях має бути не нижчою за 18°C-20°C. Суму оплати зменшують на 5% за кожний градус відхилення. Якщо в квартирі температура нижча за 12°C – 14°C, за тепло платити не доведеться.

 

Що робити, якщо у квартирі холодно:

 

1. Якщо температура в квартирі нижче +18 градусів (або нижче +20- ти в кутових кімнатах) потрібно написати заяву в ЖКГ про проведення замірів температури співробітниками ЖКГу. Призначити їм дату і час такого виміру , а так само запропонувати що – б вони скорегували її в межах максимум 3- х днів від вашого звернення.

 

2. Якщо ЖКГ не має намірів приходити до Вас у гості – треба провести виміри самостійно разом з двома сусідами. У кожній кімнаті встати з градусником в центрі, не на сонці – градусник затінити. Чекати 20 хвилин після чого зафіксувати температуру. Скласти протокол виміру і всім там розписатися.

 

За кожен градус від +18 до +14 знімається 5% вартості за опалення (кутові квартири з +20 до +16).

 

Якщо ж температура в приміщенні нижче +14 – оплата за опалення не здійснюється (+16 для кутових квартир).

 

3. Якщо після пред’явлення акта заміру температури в квартирі ЖКГ не чинить Вам перерахунок вартості опалення – відправляєте скаргу до територіального відділення АМК Києва. Прикладаєте до скарги акт, заяву на перерахунок у ЖКГ і відмову або повідомляєте про відсутність відповіді (можна копію квитанції без перерахунку).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я