На голову Новини «Шари» не буде. Позитивні наслідки мораторію на експорт кругляку

«Шари» не буде. Позитивні наслідки мораторію на експорт кругляку

126
0

Мораторій на експорт ділової деревини, а також запроваджена губернатором Закарпаття Геннадієм Москалем заборона на вивезення паливної деревини в круглому вигляді, під виглядом якої за кордон часто вивозили діловий кругляк, позитивно вплинула на деревообробну галузь Закарпаття.

Якщо на 1 листопада 2015 року (відколи діє мораторій) в області було зареєстровано 626 фізичних осіб підприємців та 292 юридичні особи, що займалися глибокою переробкою деревини і виробництвом кінцевого продукту, то за рік, станом на 1 листопада 2016 року, кількість фізичних осіб збільшилася до 851 (тобто на 136 відсотків), а юридичних осіб – до 402 (тобто на 138 відсотків), пише Інфоіндустрія

Загальний приріст деревообробних підприємств становить 136 відсотків. «І ця цифра продовжує збільшуватися, – зазначає Г.Москаль.

– Так, із 1 листопада до 1 грудня цього року кількість фізичних осіб збільшилася ще на 12, а юридичних – на 11. Прикметно, що у значної кількості новостворених підприємств задіяний іноземний капітал. Тобто іноземці, зрозумівши, що «шари» у вигляді дешевого кругляка більше не буде, вже почали створювати виробництво у нас. А це й додаткові робочі місця із зарплатами, і податки, які переважно залишаються в області. Крім того, з моменту введення мораторію вирубка лісу на Закарпатті зменшилася приблизно на 10 відсотків (точні дані будуть у кінці грудня). Це відповідь усім тим розумникам, які на догоду Євросоюзу намагаються переконати суспільство скасувати мораторій і перетворити Україну на сировинний придаток до Європи», – заявив Геннадій Москалль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я