Благодійність Сергій Буравель та Віктор Малиновський  вже давно перетнули відмітку у 100 млн грн...

Сергій Буравель та Віктор Малиновський  вже давно перетнули відмітку у 100 млн грн розподіленої гуманітарної допомоги для воїнів ЗСУ!!!

452
0

Справжні українці, що з різних причин мешкають в інших державах, об’єднуються для нашої спільної перемоги над ворогом.

У сучасному світі поняття благодійності все частіше асоціюється з Україною!

Ця історія така ж як і  безліч інших подібних, що сталися за лихі часи російської навали проти України.

Голова Асоціації «Вільна Україна» Олена Брессон, українка, яка проживає  у регіоні Па-де-Кале (Франція)  розповідає, що разом з  волонтером Оксаною Ковтун привезли в Україну медичне обладнання.

Пряма мова від О.Ковтун :

-До мене звернулась голова Асоціації «Вільна Україна» Олена Брессон, із повідомленням, що вони отримали укомплектований стоматологічний кабінет і хотіли б передати його в Україну, — розповідає волонтер Оксана Ковтун. — Я одразу вирішила   що на передовій катастрофічно не вистачає стоматологічного обладнання і кабінетів, та звернулася до голови правління Благодійного фонду «Спілка ветеранів повітряно-десантних військ Вінниччини» Сергія Буравля за порадою, кому саме потрібно таке обладнання. Також я попросила Сергія взяти на себе документальне оформлення цього вантажу в Україні.”

Сергій Буравель.Нет описания фото.

В.Малиновський.

Сергій Буравель,  Віктор Малиновський та іхній  благодійний фонд «Спілка ветеранів повітряно-десантних військ Вінниччини»,  завдячуючи давнім, можно сказати дружнім стосункам   з Командуванням морської піхоти України, відразу же звязались з морпехами, та відправили стоматкабінет героїчним воїнам ЗСУ.

Наразі військові лікарі вже збирають та налагоджують отримане обладнання, серед якого, окрім крісел, є ще й устаткування для здійснення рентген-обстеження та сучасний автоклав, що дозволяє герметично запаковувати стерилізований інструмент та використовувати його навіть у польових умовах.

— Обладнання, яке ми отримали та зараз встановлюємо, допоможе вирішувати стоматологічні проблеми військових у зоні нашої відповідальності, і це чудова новина. Від себе особисто та від усіх українських військових я щиро дякую всім, хто долучився до цього проєкту, — акцентує військовий стоматолог Олег.

Благодійність — це прояв людяності та милосердя.

С.Буравель та В. Малиновський дуже відомі серед захісників України благодійники, які  вже давно перетнули відмітку у 100 млн грн. розподіленої гуманітарної допомоги воїнам-героям та лікувальним закладам нашої держави.Возможно, это изображение 3 человека, военная форма и текст

Спека . Водичка . На черзі слова подяки  від поранених , що лікуються в одному з психоневрологічному шпиталі за 10 тонн

Також маємо слова подяки від бійців легендарного АЗОВу за миттєву допомогу 20 тоннами мінеральної водички Моршинська . Щасти вам !

Благодійність – це більше ніж гроші. Це самовіддача та шанс на порятунок хоча б однієї душі. Тож нехай в наших з вами серцях завжди палає вогонь доброти й людяності.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я