На голову Новини Сепаратисти «ДНР» відібрали у російської компанії завод у Донецьку

Сепаратисти «ДНР» відібрали у російської компанії завод у Донецьку

83
0

Російська гірничометалургійна компанія «Мечел» повідомляє, що отримала розпорядження від угруповання «ДНР» про запровадження тимчасової адміністрації на «Донецькому електрометалургійному заводі» (ДЕМЗ), розташованому на окупованій території.

«У розпорядженні №12, датованому 25 червня 2016 року і підписаному головою Ради міністрів самопроголошеної Донецької Народної Республіки Олександром Захарченком, повідомляється про введення тимчасової державної адміністрації на цілісний майновий комплекс «Донецький електрометалургійний завод», а також про створення на його базі державного підприємства «Юзівський металургійний завод» з передачею майна ДЕМЗ у користування даному підприємству», – повідомили 21 липня у компанії «Мечел», пише РадіоСвобода

«За попередньою оцінкою компанії, для «Мечелу» існує ризик втрати контролю на невизначений термін над будь-якою майбутньою виробничою і комерційною діяльністю ДЕМЗ», – наголосили у російській компанії.

У «Мечелі»зазначають, що наразі проводять юридичну експертизу ситуації, а «у разі необхідності вживатимуть заходів для захисту своїх прав та інтересів в установленому законом порядку».

Сепаратисти угруповання «ДНР» заявили, своєю чергою, що російська компанія «Мечел» має можливість повернути контроль над «Донецьким електрометалургійним заводом», якщо підприємство відновить свою роботу, а борги із зарплати працівників будуть погашені.

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я