На голову Новини «Секс був, їжа була, але ні – шоу захотілося!» – з кримських...

«Секс був, їжа була, але ні – шоу захотілося!» – з кримських мереж

228
0

Ставлення кримського підприємця Олега Зубкова до приходу Росії на півострів прогресує на очах: ​​від демонстративної підтримки – до повного розчарування.

Затяжний конфлікт бізнесмена з російською владою Криму прийшов до свого логічного завершення. Як розповів Зубков, 16 березня податкова служба Ялти планує призупинити діяльність його зоопарку «Казка». Так він прокоментував те, що відбувається:

«… А тепер давайте відповімо на просте запитання: хто виграє від закриття Ялтинського зоопарку« Казка »? Бюджет? Очевидно, що ні, збитки складуть не один мільйон рублів! Ялта, як курорт ?! Зрозуміло, що ні, обурення туристів, їх прокльони чиновникам будуть сипатися широким потоком по всьому інтернету. Податкова служба?! У чому вона виграє? Доведе свою значимість? Так в цьому і так ніхто не сумнівається. А ось виграють від цього «дійства» ті, хто все це замовив і організував, потішивши своє велике самолюбство. І, безумовно, «порадіють» цієї новини всі зарубіжні засоби масової інформації, які пишуть про окупацію Криму, про свавілля в Криму. Тут з ними складно буде не погодитися, що так російські «рідні» влади себе, прийшовши до Криму, вести не можуть, так можуть поводитися тільки дійсно окупаційна влада ».

Ленур Усманов

… З таким ставленням до підприємця Крим скоро стане вільною зоною від економіки. Ви думаєте на материку не знають що “команда шкідників” душить бізнес ?! Знають. І тому Крим не буде повноцінно розвиватися.

Ірина Абдуллаєва

Думаю, що податкова Ялти буде рада прийняти у себе звірів і співробітників зоопарку на час його закритія.Часть мешканців і кращі працівники можуть можуть пожити в Сімферополі, в кабінеті у Аксьонова. А що, тепло і ситно!

Петро Данілін

Якщо “Казку” закриють нам влітку туристам, що показувати в клітинах Кримських чиновників?

Марія Усаін

Ось вам і світле майбутнє з Росією

Ігор Ігорів

куди приходить Росія все перетворюється на черепки. Будь-який незалежний бізнес – кістка в горлі цього совкодрочерного уркаганів

Тим часом, не бачачи перспектив для ведення свого бізнесу в Криму, Олег Зубков вирішив відкрити зоопарк в Туреччині .

Великому кораблю – велике плавання. Це повинно було статися … Ось і оцінили по достоїнству неперевершений професійно …

Опубліковано Галиною Ломакіної 25 січня 2017 р

 

Boris Yaremko

Поїде .. Пити дати поїде .. Крим втратить один з найпривабливіших туристичних об’єктів — “Тайган” .. На нього постійно тиснуть !!! Як можна жити і працювати в таких умовах ….

Ленур Усманов

Шкода, що Зубкову так і не дали втілити його нові унікальні проекти. У той же час, якщо продовжать тиснути на зоопарки це може ознаменувати і переїзд Тайган. Мер Станбул приділив увагу бізнесменові. А Аксьонов немає. Ось вам приклад держ управління …

Віталій Гриньов

Все логічно! Якщо не дають розвиватися і платити податки в Криму, доводиться працювати за кордоном! У нашої влади є бажання розвивати економіку Криму?

До речі, Зубков вже відкрито пише, що, підтримавши відторгнення Криму від України, він помилився. Великий резонанс викликав його недавній пост , в якому він зізнався, що «краще жити в чужій країні в серці з ностальгією по Батьківщині, ніж повернутися на Батьківщину і бачити, що з нею зробили і у що її перетворили»:

Напередодні 3-ї річниці Кримського референдуму, знайшли сумні роздуми.Більше 20 років ми, російські люди, жили, як вважали не до кінця в рідній нам країні. Жили, ростили дітей, працювали. При цьому у багатьох була ностальгія по російському Криму. Все у нас було, всього вистачало і планів було громаддя і роботи було, що робити не встигали. І ось, нарешті, історична справедливість восторжествувала, Крим повернувся додому в Росію. Щастя росіян не було меж.Минуло 3 роки і де ж вся наша радість ?! Дивлюся навколо і все більше смуток, та печаль в очах російських людей зустрічаю. Не дарма кажуть: «Якщо не відбувається нічого хорошого, то значить скоро відбудеться погане». А ще на думку спадає притча про вовка і свиню. Може, не зовсім в оригіналі перекажу, але сенс приблизно такий:

Як то свиня пішла на околицю села попастися. Паслася вона по-над лісом, паслася, раптом бачить з лісу біжить на неї вовк. Свиня, зрозуміло, тікати від нього стала. Бігли вони, бігли, так провалилися обидва в глибоку яму, з якої вибратися не можуть. Вовк свині каже: «Ну що, свиня, зараз я з тобою сексом займусь, а потім тебе з’їм!» Свині, звичайно, діватися нікуди. «Але дозволь, вовк, наостанок мені пісню заспівати?», – запитала свиня. «Давай, співай свою пісню», – відповідає вовк. Свиня заверещала гучну пісню, яку почули мужики з села. Мужики прибігли до ями, вовка відлупцювали до напівсмерті палицями, а свиню в село забрали. Лежить вовк ледве-ледве живий в ямі і каже сам собі: «Ось чого мені не вистачало ?! Секс був, їжа була, а але ж ні , шоу захотілося !!! ».

Багато коментаторів відкрито зловтішаються і пересмикують над бізнесменом.

Один з тих, хто з першої хвилини російського військового вторгнення до Криму, фінансово і технікою сприяв Парамілітарні …

Опубліковано Рефатом Чубаровим 26 січня 2017 р

 Кримський УКР

Спочатку ти підтримуєш росію і “захищаєш” # Крим від “бандерівців”, а потім, коли окупанти починають тебе щемить, змотують в Туреччину.

Владислав Євгенійович Христенко

починаєм за здравіє, кінчів за упокій! Поплутавши мати з мачухи! Блудан син!

Віталій Нечипорук

У цій ситуації єдино кого дуже шкода, так це тварин … Вони ж не винні, що опинилися в цій “казці” ….

Ludmila Farley

тварин шкода. Вони ж не знають, що потрібно радіти і на голодний шлунок, тільки від того, що вони тепер в Росії.

Мадіна Марзоєва

Не ту притчу цей зоопаркщік згадав. Більше підходить для дурника, який корову на голку поміняв.

Кримський УКР

Історія директора зоопарків Казка і Тайган – це наочний приклад того, що буває з тими, хто зраджує Україну і співпрацює з окупантами

Михайло Кардаш

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я