Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ СБУшника Ігора Масика затримано під час отримування хабаря в розмірі 10 000$!

СБУшника Ігора Масика затримано під час отримування хабаря в розмірі 10 000$!

359
0

Пам’ятаєте СБУшника Ігора Масика, якого Parasiuk Volodymyr начебто викрав з лісу? З цим “нероєм роману” є цікаве продовження…

 

Володимир відвіз його тоді в Обласне управління СБУ і передав
особисто в руки тодішнього керівника генерала Андрейчука.

Ми ходили в ГПУ на допити, давали свідчення, що цей СБУшник ніяк не міг заспокоїтись, що Жовківське лісове господарство не платить йому щомісячну данину і тому «блукав» в лісі, рахуючи пеньки, щоб сфабрикувати справу проти керівника Жовківського лісгоспу.

Генерал Андрейчук був дуже обурений діями підлеглого, обіцяв розібратись і покарати. Але в кінцевому результаті, капітан СБУ Ігор Масик замість звільнення, отримав підвищення по службі, натомість стосовно Володимира ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом викрадення людини.

Так от, до чого це все. 22 серпня Внутрішня безпека СБУ разом з Військовою прокуратурою затримали того самого Ігора Масика під час отримування хабаря в розмірі 10 000$!

З власних джерел в СБУ нам стало відомо, що зараз він перебуває в Пустомитівському ІТТ. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або 1 млн. грн. застави. Оскільки, застава не була внесена, громадянин Масик буде переведений в СІЗО.

Львівське обласне управління СБУ всіляко намагається не надати розголосу цій справі. І так само як тоді, так і зараз — прикрити свою людину.
Але ми звісно скерували вже всі необхідні запити і будемо контролювати перебіг цієї справи.

Про те, що це хабарник ми говорили ще в 2015, спалився на гарячому він тільки зараз. А тепер можемо собі лише увляти, скільки успішних грошових «операцій» було ним проведено за ці 2 роки.

Ось такі новини сьогоднішнього дня.

Зробіть РЕПОСТ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я