Новини СБУ затримала бойовиків та інформатора “ДНР”

СБУ затримала бойовиків та інформатора “ДНР”

443
0

СБУ затримала двох бойовиків та інформатора незаконного формування “ДНР”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Так, в Артемівську СБУ затримала бойовика “ДНР”, який з грудня минулого року перебував у загальнодержавному розшуку. Зловмисник дав свідчення щодо своєї участі у збройному захопленні Артемівської прокуратури та районної державної адміністрації.

Крім того, згідно з повідомленням, в Красному Лимані співробітники СБУ затримали ще бойовика, який з травня минулого року брав участь в бойових діях на боці т.зв. “ДНР” та знаходився в загальнодержавному розшуку.

 

Під час допиту бойовик визнав протиправність своєї злочинної діяльності та звернувся із закликом до представників т.зв. “ДНР/ЛНР” склати зброю та повернутися до мирного життя.

Крім того, спецслужби в Краматорську затримали місцевого мешканця, який передавав бойовикам “ДНР” розвідувальну інформацію про місця дислокації та пересування сил антитерористичної операції.

Також посібник намагався облаштувати в Краматорську місця для переховування диверсійних груп, які планували теракти в місті.

Українська правда

СБУ

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/vFxdfM2V0Ko?feature=player_embedded” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я