Новини СБУ: РФ восени планує створити передумови для введення військ в Україну!

СБУ: РФ восени планує створити передумови для введення військ в Україну!

325
0

Служба безпеки України має інформацію про плани Російської Федерації щодо створення передумов для введення військ в Україну восени цього року…

Про це сказав на брифінгу в п’ятницю в Києві заступник голови СБУ Віктор Кононенко:

“Ми володіємо інформацією про плани російської сторони. Знаємо про плани в оточенні (президента РФ Володимира -ред.) Путіна групи, яка поставила собі за мету створити передумови для введення вже восени цього року в Україні російський військ під приводом захисту російськомовного населення”, – сказав Кононенко.
 
За його словами, в якості приводу для цього вони планують задіяти криміналітет, спортсменів, навколокримінальні структури для побиття учасників проросійських заходів, хресної ходи.

“Але ми не дамо їм реалізувати ці плани”, – запевнив заступник голови СБУ.

Раніше, в березні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив думку, що Росія спробує загострити ситуацію в Україні ближче до осені, так як зараз зайнята президентськими виборами (пройшли 18 березня -ред.) і Чемпіонатом світу з футболу (відбудеться в червні-липні).

 

Росія створює передумови для просування проросійських кандидатів на президентських виборах … головним фаворитом з цих ставлеників планують зробити кума путіна-хуйла Медведчука…

Тому є велика ймовірність того, що буде загострення протистоянння ,буде ще більше провокацій і терористичних актів на території України ..можливі умови для проведення чергової мобілізація та буде шалене підбурювання населення Сходу і Півдня ….можлива зрада і перехід на сторону ворога деяких представників українського генералітету..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я