Новини СБУ оприлюднила відео з захопленими на Закарпатті членами Торпеди, відповідальними за цілий...

СБУ оприлюднила відео з захопленими на Закарпатті членами Торпеди, відповідальними за цілий ряд терактів

391
0

Служба безпеки України оприлюднила відео з захопленими членами терористичної групи Торпеди, які збиралися влаштувати в Закарпатській області міжнаціональну провокацію, підірвавши угорський пам’ятник.

У ролику використані відео з камер спостереження, які закарбували зловмисників в місцях попередніх злочинів, в тому числі проти релігійних організацій та іноземних диппредставництв.

Так, банда відповідальна за осквернення Центральної синагоги в Чернівцях, вандалізмі проти могили рабі Нахмана в Умані, вибух гранати біля посольства США в Києві, спробу підпалу синагоги у Львові, вибух біля консульства Польщі в Луцьку, вибух гранати на вулиці Грушевського на День Незалежності і підрив пам’ятника учасникам бойових дій на вулиці Курбаса в Києві, а також вибуху гранати в Умані…


 

 


“Оперативники спецслужби затримали двох зловмисників на кордоні Львівської та Закарпатської областей на Верецькому перевалі при спробі закладки вибухівки під пам’ятник Сім племен угорців. Під час обшуку автомобіля затриманих правоохоронці вилучили три бойові гранати РГД-5 і Ф-1 та інші знаряддя для скоєння злочину”, – розповіли в спецслужбі.


Фото: СБУ

Фото: СБУ

Як повідомляється, за організацією провокації стоять колишні функціонери Партії регіонів …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я