Новини СБУ блокувала схему легалізації рашо-терористів під виглядом кримчан!

СБУ блокувала схему легалізації рашо-терористів під виглядом кримчан!

367
0

Служба безпеки України блокувала у Києві діяльність організаторів незаконної схеми легалізації іноземців, зокрема, причетних до терористичної діяльності.

Про це повідомляє СБУ, процесуальне керівництво здійснює прокуратура. Правоохоронці встановили, що зловмисники підшукували охочих без законних підстав отримати українське громадянство.

Незаконна легалізація учасників терористичних організацій

Незаконна легалізація учасників терористичних організацій

“Ділки забезпечували “клієнтів” підробленими паспортами громадян України – жителів АР Крим з метою подальшого отримання останніми біометричних паспортів”, – заявляє СБУ.

“Під час обшуків у лабораторії з виготовлення фальшивих документів оперативники спецслужби виявили “дата-штампи” про перетин кордонів ЄС, міграційні карти однієї з країн СНД, візи арабських держав”, – інформує відомство. “У зловмисників також вилучено штампи Державної міграційної служби, паспорти громадян України – мешканців АР Крим, довідки про взяття на облік внутрішньо-переміщених осіб, а також інші матеріали та обладнання, що використовувались у протиправній діяльності”, – додає СБУ.
 

 

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 та ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Вирішують питання щодо оголошення 5 фігурантам справи про підозру у скоєнні злочину.

 

 
 

“Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших учасників злочинного угруповання та представників міжнародних терористичних та екстремістських організацій, котрі скористались його “послугами”, – зазначає СБУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я