На голову Новини Саакашвілі закликав вкладників Приватбанку об’єднуватися у комітет для захисту своїх...

Саакашвілі закликав вкладників Приватбанку об’єднуватися у комітет для захисту своїх прав

144
0

Назвати суму коштів, передбачених на гарантування вкладів юридичних осіб-вкладників Приватбанку, –  вимагає від уряду Михайло Саакашвілі. Він побоюється банкрутства сотні тисяч підприємців і рекомендує, не гаючи часу, створювати комітет захисту своїх прав. «Не треба сліпо приймати на віру обіцянки уряду, який постійно брехав на цю тему. Тільки власна організованість дозволить уникнути небажаних наслідків», – переконаний він.

Михайло Саакашвілі відмітив, що хоча націоналізація «Приватбанку» не стала сенсацією для експертного співтовариства, адже афілійовані з Ігорем Коломойським компанії почали переходити на обслуговування в інші банки ще восени, форма націоналізації була приводом для дискусій і виявилася неочікуваною – під контроль держави перейде не просто контрольний пакет, а всі 100% акцій фінустанови.

Про це йдеться на офіційному сайті політичної партії, яку очолює Михайло Саакашвілі.

Очікується, що держава оперативно докапіталізує банк, випустивши 30-річні ОВДП на суму 150 млрд. грн. Якщо не весь обсяг випуску, то як мінімум його більшу частину змушений буде викупити НБУ, що створить досить сильний тиск на національну валюту.

Окрім того, на думку Саакашвілі, державному «Приватбанку» буде непросто домогтися погашення багатомільярдних боргів від структур, афілійованих з вчорашніми акціонерами, що може призвести до необхідності додаткової докапіталізації вже в першому півріччі 2017 року.

Сам же «Приватбанк» продовжить функціонувати, стикаючись з певними труднощами, які за умови вмілого менеджменту, можна буде вирішити, – вважає Михайло Саакашвілі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я