На голову Новини Скарга про порушення чинного законодавства при розгляді звернень в прокуратуру м. Вінниця

Скарга про порушення чинного законодавства при розгляді звернень в прокуратуру м. Вінниця

114
0

 Прокурору Вінницької
області

від ГО «Голос народу – до
демократії через право»
м. Вінниця,
вул. Соборна, 52, офіс 206

 С К А Р ГА
про порушення чинного законодавства при розгляді звернень в прокуратуру м. Вінниця

28.01.2014 р. нашою організацією була направлена скарга в прокуратуру м. Вінниця щодо законості прийняття рішень ВМР №1469 від 25.10.2013 р. та №1553 від 27.12.2013 р. (Про встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченку на площі Театральній).

У вказаній скарзі мова йшла про порушення законів України та детально викладено, які саме закони були порушені ВМР при прийнятті рішень.

Замість перевірки законності прийняття відповідних рішень отримали відписку за підписом прокурора О. Чайки про те, що справа з данного питання розглядається в судді, тобто сповіщає нас, членів громади, які ініціювали цю справу та ходять по судам.

Таким чином цей чиновник не виконав своїх обов’язків як державний службовець, не виконав обов’язків, передбачених законом «Про прокуратуру», злочинно відписавшись без посилань до жодного Закону України.

Беручи до уваги що вказаним чиновником порушені права громадян та нашої організації, просимо:

1. Надати правову оцінку діяльності та бездіяльності заступнику прокурора м. Вінниці О. Чайка відносно нереагування на звернення про порушення чинного законодавства щодо прийняття відповідних рішень ВМР.

2. Оскільки прокуратура міста Вінниці не виконала своїх прямих обов’язків та не відреагувала на порушення законів України, просимо розглянути наші скарги та прийняти відповідні рішення.

P.S. Наша організація володіє багатьма прикладами відписок за підписом цієї особи, інколи сповіщали письмого і Вас, тому просимо зробити висновок: чи відповідає цей чиновник до вимог державного службовця.

Про розгляд просимо повідомити.

Голова ГО «Голос народу –
до демократії через право»
В.Г. Матковський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я