На голову Новини Російські військові на Донбасі відмовляються здавати документи, що підтверджують громадянство РФ, –...

Російські військові на Донбасі відмовляються здавати документи, що підтверджують громадянство РФ, – розвідка

166
0

Більшість цивільного населення призовного віку на окупованій російсько-терористичними військами території Донецької області ухиляється від проходження “служби” в з’єднаннях і частинах окупаційних військ.

Про це на сторінці в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

Відзначається, що заходи російського окупаційного командування по вилученню особистих документів , що підтверджують громадянство РФ, викликали невдоволення російських військовослужбовців і найманців. 

“Військовослужбовці РФ 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ВС РФ відмовилися здавати особисті документи, про що командиром полку повідомлено командувачу корпусу”, – відзначили в розвідці. 

У той же час, як повідомляє ГУР, більшість цивільного населення призовного віку тимчасово окупованій території Донецької області ухиляється від проходження “служби” в з’єднаннях і частинах 1 АК ВС РФ. 

“Російським окупаційним командуванням через так звані” військові комісаріати “з метою додаткового” мотивації “здійснюється залякування місцевого населення оголошенням в розшук і позбавленням виїзду за межі так званої” ДНР “, – додали в розвідці. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я