Політика Рішення прийняте: путін визначився, чи балотуватиметься в президенти рф у 2024 році,...

Рішення прийняте: путін визначився, чи балотуватиметься в президенти рф у 2024 році, – Reuters

290
0
російський диктатор володимир путін вирішив брати участь у президентських виборах у березні. Це дозволить йому залишатися при владі щонайменше до 2030 року. Очільник Кремля вважає, що він повинен провести росію “через найнебезпечніший період за останні десятиліття”.
 
Наразі команда путіна готується до передвиборчої кампанії. Очікується, що він публічно натякне на участь у виборах у найближчі кілька тижнів. Про це з посиланням на джерела у понеділок, 6 листопада, повідомило агентство Reuters.
 
“Джерела, які говорили з Reuters на умовах анонімності через делікатність політики Кремля, сказали, що новини про рішення Путіна просочилися і що радники зараз готуються до кампанії та виборів путіна”, – йдеться у публікації.
 
За словами одного з джерел, “рішення прийняте”, і путін балотуватиметься на майбутніх виборах, які мають відбутися вже у 2024 році.
 

“Світ, який ми спостерігаємо, дуже небезпечний”, – сказало одне з джерел.

Іноземне дипломатичне джерело, яке також побажало залишитися анонімним, повідомило, що путін прийняв рішення нещодавно і що незабаром це буде оголошено. Хоча багато іноземних дипломатів, шпигунів і чиновників кажуть, що очікують, що Путін залишиться при владі довічно, досі не було конкретного підтвердження його планів балотуватися на президентських виборах у березні 2024 року, пише видання.
 
Путін видав нову процію дивних заяв
Російський диктатор володимир путін у п’ятницю, 3 листопада, виступив на форумі “народи росії”. На ньому він “вибухнув” гучними заявами про “сильну” рф. Зокрема, сказав, що його країна перестане бути “бензоколонкою”.
Диктатор заявив, що росія має стати сильнішою у політичному, економічному та воєнному плані. А у тому, що його країна слабка, знову звинуватив Захід – мовляв, там бажають виключити рф з міжнародного життя. Крім того, він заявив, що росія “не напала би на Україну, якщо б там все було добре”. Водночас заявив, що його країна нібито “ні на кого не нападала, а напали на неї”.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я