Війна Як винищувачі F-16 допоможуть протистояти керованим авіабомбам росії: відповідь Повітряних Сил

Як винищувачі F-16 допоможуть протистояти керованим авіабомбам росії: відповідь Повітряних Сил

168
0
Українські військові заявили, що єдиним способом протистояти російським керованим авіабомбам є знищення російської тактичної авіації. Для цього Україні потрібні винищувачі F-16.
 

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що кількість керованих авіабомб, які використовує росія, зростає. Ці бомби дозволяють російським військам завдавати ударів на відстані до 50 кілометрів від лінії фронту.

“Бомба летить до своєї цілі і завдає серйозних руйнувань туди, куди влучає. Часто вона не потрапляє в ціль, але зрозуміло, що противник ставить більше за мету ураження кількістю, а не якістю”, – сказав Ігнат.
 
Речник Повітряних Сил зазначив, що протистояти таким атакам вкрай важко. Саме тому ЗСУ потрібні винищувачі F-16.
 

“З бомбами навряд чи ми зможемо боротися. Звичайно, можна пробувати їх збивати, але це не приведе до бажаних результатів. Ці літаки мають можливість перехоплювати російські бомбардувальники та винищувачі. Вони також можуть використовувати сучасне обладнання для виявлення та знищення керованих авіабомб”, – додав він.

F-16 для України
F-16 для України — це програма постачання винищувачів Lockheed Martin F-16 Fighting Falcon Україні від країн-членів НАТО. Програма розпочалася в 2023 році після того, як президент США Джо Байден заявив, що США підтримують передачу Україні винищувачів F-16.
 
Україна давно просить про винищувачі F-16, щоб замінити свій парк радянських винищувачів. F-16 є одними з найсучасніших винищувачів у світі та мають значну перевагу над російськими винищувачами.
 
Програма F-16 для України включає в себе поставки винищувачів, а також навчання та обладнання. США та інші країни-члени НАТО вже почали навчання українських пілотів на F-16. Очікується, що перші винищувачі F-16 будуть поставлені Україні в 2024 році.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я