На голову Новини Рейтинг Обами знизився частково через події в Україні, – ЗМІ

Рейтинг Обами знизився частково через події в Україні, – ЗМІ

175
0

Опитування, проведене Washington Post і ABC News показало, що американці не схвалюють політику свого президента в області економіки та охорони здоров’я, а також його дії, пов’язані з кризою в Україні, пише УНН

 Опитування, проведене Washington Post і ABC News показало, що американці не схвалюють політику свого президента в області економіки та охорони здоров’я, а також його дії, пов’язані з кризою в Україні, пише УНН.

 

Як відзначає ЗМІ, результати опитування показують, що рейтинг Барака Обами знизився з 46% до 41% з січня по березень і досяг найнижчої позначки за всю історію його президентства.

 

Тільки 42% опитаних американців схвалюють економічну політику Б.Обами, і лише 34 % згідні з його втручанням в українську кризу. Також серйозне невдоволення американських громадян викликала нова реформа Б.Обами в сфері охорони здоров’я, відома як Obama Care, – за неї проголосували лише 37% опитаних.

 

Крім того, серед американців зберігається песимізм з приводу перспектив в економіці США – тільки 28% схвалюють поточний економічний розвиток в країні.

 

Як повідомляє видання, така статистика є тривожним сигналом для демократів напередодні парламентських виборів у листопаді. Зниження рейтингу Б.Обами стало результатом низької підтримки як серед демократів, так і серед незалежних кандидатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я