На голову Новини Регіони підозрюють у нечесному відборі проектів розвитку

Регіони підозрюють у нечесному відборі проектів розвитку

210
0

Мінрегіон звинувачує регіони у махінаціях при відборі проектів розвитку територій, які фінансують за рахунок ДФРР. У відомство вже надійшли скарги на експертів та учасників процесу

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства підозрюють регіони у нечесному відборі проектів регіонального розвитку, які фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, передає прес-служба відомства, пише  «Україна Комунальна»

У відомстві заявляють, що отримують скарги на експертів та учасників процесу, які займаються відбором проектів.

«Минулого року Мінрегіон зробив процес розподілу коштів ДФРР максимально зрозумілим та публічним. Ми відійшли від ручного управління цим процесом — передали повноваження по відбору інвестиційних проектів та програм до областей. Але зараз є побоювання, що не в усіх обласних комісіях відбір відбувається відкрито. Є певні скарги від експертів та учасників процесу на кулуарність при прийнятті відповідних рішень», — сказав замміністра.

Мінрегіон та «Українська асоціація районних та обласних рад» планують допомогти об’єднаним громадам з проектами централізованого водопостачання та водовідведення. Втім, допомога буде лише експертною для подальшого залучення коштів.

Анастасія Войтко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я