На голову Новини Речниця Яценюка відреагувала на заяву Москви про «чеченське минуле» прем’єра

Речниця Яценюка відреагувала на заяву Москви про «чеченське минуле» прем’єра

96
0

Прес-секретар прем’єр-міністра України Ольга Лаппо відповіла на повідомлення Слідчого комітету РФ про начебто участь Арсенія Яценюка у чеченській війні на початку 1990-х.

Увечері у вівторок, 8 вересня, російські ЗМІ опублікували слова голови СК РФ Олександра Бастрикіна, який заявив, що Яценюк брав участь у двох збройних конфліктах у столиці Чечні Грозному – 31 грудня 1994 року та у лютому 1995 року. Російский слідчий закинув чинному прем’єру України участь у катуванні та розстрілі солдат армії РФ.

«За нашими даними Арсеній Яценюк у числі інших активних учасників УНА-УНСО у грудні 1995 року отримав найвищу нагороду Джохара Дудаєва «Честь нації» за знищення російських військовослужбовців», – сказав Бастриків «Российской газете».

За офіційною біографією у 1994-95 роках Яценюк навчався на правничій спеціальності у Чернівецькому національному університеті. Речник прем’єра відповіла СК РФ на сторінці у фейсбуці.

«Ми радимо російському режиму провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Бастрикіна. Це саме той Бастрикін, який разом з іншими психопатами цинічно засудили Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українських патріотів. Геббельс і нацистська пропагандистська машина можуть стоячи аплодувати команді Путіна», – прокоментувала вона.

Після заяви голови СК РФ у мережах почали активно ширитися гумористичні колажі, що зображують Яценюка у вигляді чеченського бойовика.

У першій Чеченській війні між Російською Федерацією та Чеченською Республікою Ічкерією, що відбувалася переважно на території Чечні у період з 1994 року по 1996 рік, перемогли чеченські збройни сил. У підсумку за невігдним Москві Хасав’юртським миром з Чечні вивели російські війська.

hromadske.tv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я