На голову Новини Разом – сила! Не даймо політикам позбавити нас тієї сили, сильні ми...

Разом – сила! Не даймо політикам позбавити нас тієї сили, сильні ми їм не потрібні

154
0

 Пам’ятайте, політикам набагато легше маніпулювати нами, коли ми не згуртовані і сваримося між собою, також в той час їм найзручніше робити речі в котрих вони зацікавлені, наша увага відведена від них

 Любі українці, хочу вам нагадати, що розпочалися передвиборні перегони. Ставки у цих виборах настільки високі, що ви собі навіть не можете уявити, для декого з політиків це взагалі "останній шанс", для декого "принципове питання", а для декого необхідність "закріпитися у владі".
Не маю сумнівів щодо того, що ваш вибір продиктований вам вашим розумом та серцем. Без огляду на те, що більшість рішень професіно підготовані і подані електорату так, як того хоче замовник – політична сила, це все ж ваш вибір і ваше право.

Вірю, що обираєте не конкретних персонажів, а те, що ви вкладаєте в них особисто: героїзм, непохитну позицію, сильний характер, правильні гасла, відмінність від інших, справжній патріотизм і таке інше. Кожен з ваших обранців наділений тим, що близьке вам у цей час і обираєте ви, мушу визнати, хороші риси в своїх героях. Але маю до вас прохання, пам’ятайте, що це все може бути грою заради результату на виборах і коли вибори закінчаться, все може стати, як в казці про Попелюшку, а може і ні, цього ми наперед знати не можемо.

 

Тому звертаюсь до вас з проханням: відстоюючи власні переконання оперуйте лише програмними засадами та обіцянками ваших фаворитів, не переходьте на особисті образи опонента, бо не відомо хто у підсумку виявиться правим. Може статись так, що ви посваритесь з хорошою людиною через те, чого насправді не існує і відмотати все назад буде або важко або неможливо. Пам’ятайте, політикам набагато легше маніпулювати нами, коли ми не згуртовані і сваримося між собою, також в той час їм найзручніше робити речі в котрих вони зацікавлені, бо наша увага відведена від них в сторону. Згадайте гасло Євромайдану: Разом – сила! Не даймо політикам позбавити нас тієї сили, сильні ми їм не потрібні.

 

Слава Україні та її героям!

 Роман Матис 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я