На голову Новини Путін хоче від Євросоюзу вже спільну зону вільної торгівлі

Путін хоче від Євросоюзу вже спільну зону вільної торгівлі

152
0

 Притиснутий у глухий кут економічними санкціями президент Росії Путін вирішив трішки пожартувати, запропонувавши Європейському Союзу зону вільної торгівлі.

 Притиснутий у глухий кут економічними санкціями президент Росії Путін вирішив трішки пожартувати, запропонувавши Європейському Союзу зону вільної торгівлі.

 

Про це Путін заявив сьогодні на зустрічі постійних представників та послів Російської Федерації за кордоном.

 

Путін дав вказівку послам працювати над тим, щоб вже 1 січня 2015 року ула підписана угода про вільну зону між Європейським Союзом та Євразійським союзом.

 

"Просуваючи євразійський інтеграційний проект, ми в жодному випадку не відгороджуємося від решти світу, готові до обговорення перспектив створення зони вільної торгівлі як з окремими державами, так і з регіональними об’єднаннями, в першу чергу, звичайно, з Євросоюзом", – сказав Путін.

 

За його словами, Європа – природний і найважливіший торговельно-економічний партнер Росії.

 

Президент РФ зазначив, що Росія прагне до того, щоб з’явилися нові можливості для розширення ділового співробітництва, щоб відкривалися перспективи для взаємних інвестицій, знімалися бар’єри в торгівлі.

 

ля цього необхідно модернізувати договірно-правову базу нашого співробітництва, забезпечити стабільність і передбачуваність зв’язків, перш за все в такій стратегічно важливій сфері, як енергетика", – зазначив Путін.

 

За словами Путіна, від злагодженого, заснованого на взаємному врахуванні інтересів співробітництва залежатиме стабільність на всьому євразійському просторі, і, "зрештою, сталий розвиток економік країн ЄС і Росії".

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я