На голову Новини Пропозиція Пінчука щодо врегулювання ситуації на Донбасі шляхом відмови від Криму є...

Пропозиція Пінчука щодо врегулювання ситуації на Донбасі шляхом відмови від Криму є неприйнятною — АП

132
0

Американське видання The Wall Street Journal опублікувало колонку заступника глави Адміністрації президента України Костянтина Єлісєєва, в якій він відповідає на пропозиції мільярдера Віктора Пінчука, який раніше також опублікував колонку про своє бачення розв’язання конфлікту на Донбасі.

Пінчук пропонував «компроміс», який полягає у тому, щоб поступитися кримським питанням, прагненням до членства в ЄС та НАТО задля залагодження конфлікту на Донбасі, пише Громадське

У матеріалі із заголовком «Повага до України вкрай важлива для досягнення тривалого миру» Єлісєєв назвав пропозицію Пінчука неможливою.

«Не можу погодитися із його закликом до компромісу, який базується на побоюваннях. Страх та слабкість – погані радники. Вони лише розігрівають апетити Росії», – написав Єлісєєв.

За його словами, відвернення від європейської та євроатлантичної інтеграції означало б відмову від незалежності та суверенітету України.

«Ні – торгівлі територією України, чи то Донбас, чи Крим. Ці території не можуть бути предметом торгівлі за мир. Ні виборам на Донбасі, доки російські чоботи лишаються на українській землі», – наголосив Єлісєєв, додавши, що «домовленості на умовах Росії є неправильною політикою».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я