На голову Новини Проїзд у громадському транспорті Вінниці здорожчає на 1 гривню

Проїзд у громадському транспорті Вінниці здорожчає на 1 гривню

399
0

Підвищити вартість проїзду вимагають приватні перевізники і комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія».

23 лютого, перевізники і чиновники Вінницької мерії обговорювали доцільність здорожчання проїзду та строки введення нових тарифів для громадського транспорту міста. Планується, що вже у квітні вінничани платитимуть 3 грн. у трамваях і тролейбусах, 4 грн. – у маршрутках та 3,5 грн. – у муніципальних автобусах, пише i-vin.info.

– Складові тарифів зросли значно. Це – і електроенергія, і паливно-мастильні матеріали, і зарплати працівникам компанії. До того ж, ми продовжуємо перевозити пільговиків, а відшкодування за це від держави отримуємо лише на третину. Якщо вартість проїзду не підвищити – знизиться якість послуг перевезення, скоротиться кількість транспорту на маршрутах, – застеріг заступник керівника Вінницької транспортної компанії Микола Заверуха.

Заступник міського голови Галина Якубович, яка відповідає за економіку міста, підтримала підлеглого. Вона наголосила, що є всі підстави для підняття тарифів на перевезення. Також Якубович вважає, що питання має ще бути обговорене профспілками і виконкомом міськради. Хоча всі розуміють, що це лише формальності: якщо мерія сказала «підвищувати», то так воно і буде – з обговореннями чи без.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я