На голову Економіка Продаж землі: всі фракції Ради підписали меморандум!

Продаж землі: всі фракції Ради підписали меморандум!

256
0

Похожее изображениеГолова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в п’ятницю, 20 грудня, всі депутатські фракції і групи в парламенті підписали меморандум про спільну підготовку до другого читання законопроекту №2178-10 «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

«Потрібно віддати належне, що сьогодні підписано меморандум усіма депутатськими фракціями і групами і досягнуті домовленості, в рамках яких ми будемо працювати під час підготовки цього дуже важливого законопроекту до другого читання», – заявив Разумков.

У документі, який підписали всі фракції і групи Рада розписується такий порядок розгляду законопроекту про ринок землі.

1. Для підготовки порівняльної таблиці до проекту Закону створюється робоча група, яка очолюється членом Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики (далі – Комітет).

2. Робоча група перевіряє включення всіх пропозицій і поправок, які надійшли до проекту Закону в порівняльну таблицю.

3. 21 грудня 2019 о 10:00 підготовлена ​​секретаріатом Комітету порівняльна таблиця направляється на адресу електронної пошти членів робочої групи.

4. 23 грудня о 9:00 члени робочої групи збираються для обговорення можливих зауважень та пропозицій до порівняльної таблиці за адресою: вул. Грушевського, 5. конференц-зал.

5. 25 грудня до 15 годин секретаріат комітету направляє доопрацьовану за результатами засідання робочої групи порівняльну таблицю на адресу електронної пошти членів робочої групи

6. 26 грудня о 12:00 робоча група збирається для остаточного узгодження порівняльної таблиці і її подальшого підписання. Після цього таблиця передасться секретаріатом Комітету на розгляд Комітету.

7. Встановлюється наступний регламент розгляду пропозицій і поправок на засіданні Комітету:

1) для обґрунтування пропозиції, поправки автору або представнику депутатської фракції (депутатської групи) – до 1 хвилини:

2) для обговорення пропозиції або поправки:

– до 1 хвилини в підтримку,

– до 1 хвилини не в підтримку.

Якщо ініціатор внесення пропозиції, поправки або представник депутатської фракції (групи) відсутня, по поправці проводиться тільки голосування.

8. Депутатські фракції (групи) можуть делегувати на Комітет своїх представників для інформування про зміст пропозицій і поправок, внесених членами відповідних депутатських фракцій (груп).

9. Засідання Комітету, на якому будуть розглядатися пропозиції і поправки до проекту закону, будуть проходити 26, 27 і 28 грудня 2019 року. А також 2, 3, 6, 8, 9 і 10 січня 2020 року, а також, в разі необхідності, в інші дні відповідно до календарного плану роботи сесії Верховної Ради України. З 9 до 19 годин з перервою на 1 годину, крім:

1) 2 січня, коли такі засідання проходять з 12 до 21 годин з перервою на 1:00.

2) 6 січня, коли такі засідання проходять з 9 до 15 годин без перерви.

3) Під час пленарних засідань Верховної Ради України з 15 до 19 годин.

10. Поіменні результати голосування заносяться до протоколу засідання Комітету.

Джерело