На голову Економіка Гнати в шию негідника КОБОЛЄВА !

Гнати в шию негідника КОБОЛЄВА !

403
0

 Україна і Росія укладуть новий контракт на транзит газу строком на п’ять років.

Про це повідомляє пресі заступник голови уряду Російської Федерації Дмитро Козак, який входив до складу російської делегації на переговорах з Україною щодо транзиту.

Російський чиновник додав, що підписання контракту очікується до Нового року. Інших деталей нових газових домовленостей віце-прем’єр не розкрив.

Нагадаємо глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив, що на підписання контракту на транзит газу через територію України буде потрібно не менше місяця, що є брехнею або спробою зірвати договорьенності.

Вчора він також заявив, що перспективи домовлятися про транзит російського газу через території України наближаються до нуля, що свідчить про непрофесіоналізме керівника організації, який отримує мільйон грн. на місяць.Картинки по запросу фото Коболев нафтогаз

Також стало відомо, що Україна втратила як мінімум півтори мільярди доларів від афер керівництва Нафтогазу з так званому реверсом, через що Україна заморозила власний видобуток, на догоду отримання дармових прибутків за рахунок лобіірованія контрактів з імпорту, ніж власне кобил і займається.

Користувачі соцмереж обурені нахабними витівками Коболєва і висловлюють підтримку учасникам переговорів, яким вдалося знайти компроміс.

«Гнати в шию негідника», «Не дати полетіти до мами», »Його місце – в’язниця», »Посадити в одну камеру з Порошенком, нудьгувати не будуть, покер, спогади, сім’я ,,,», «П’ять років краще, ніж нічого », – пишуть читачі.

Джерело