На голову Новини Про незаконно створені ОСББ, сміттєве лихо під вікнами та про дерибан облгазу...

Про незаконно створені ОСББ, сміттєве лихо під вікнами та про дерибан облгазу – говорили на робочій групі ЖКГ(ВІДЕО)

174
0

Чергове засідання відбулось у звичній обстановці, однак цього разу зібрання розпочалось з привітань.

Чергове засідання відбулось у звичній обстановці, однак цього разу зібрання розпочалось з привітань.

 

 

Спільними зусиллями робочої групи були досягнуті чималі успіхи у відвойовуванні законного права вінничан не оплачувати повірку/монтаж/демонтаж та ремонт лічильників води, адже ці послуги вже враховані в тариф на водопостачання.

Також перемогою робочої групи стало впровадження прямих угод між споживачами та КП "Вінницяоблводоканал".

 

Керівники робочої групи – голова Народної ради Віктор Малиновський та перший заступник міського голови Сергія Моргунова, Ігор Корольчук потисли в знак першого спільного успіху, руки.

 

На робочу групу прийшли по допомогу жителі будинку, що на Стахурського. Вони розповіли, що у них, без згоди більшої частини мешканців, створили ОСББ, причому у них ї підозри, що протоколи загальних та установчих зборів підроблені, а їхні підписи сфальсифіковано. Відтак, активісти цього будинку вимагають у міської влади визнати реєстрацію ОСББ недійсною та незаконною.

Ігор Корольчук пообіцяв допомогти розібратись у проблемній ситуації.

 

По допомогу прийшли також жителі будинку, що знаходиться у мікрорайоні "Вишенька". У них, за п’ять метрів від під’їзду комунальники розмістили 8 сміттєвих баків, які під час літньої спеки, перетворились на екологічне лихо.

 

 

 

Актуальною темою для вінничан сьогодні являється заміна постачальника газу: з ПАТ "Вінницягаз" на ТОВ "Вінницягаззбут". Активісти Народної ради порахували, що нові договори з новим постачальником обійдуться вінничанам в середньому у 250 грн. При пенсіях у 945 грн – такі витрати для багатьох стануть проблеми. Тому Віктор Малиновський запропонував вирішувати фінансові питання з оформленням договорів за рахунок нового постачальника або ж залишати старі договори.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я