На голову Новини Про нас

Про нас

1237
0

Наша мета – робити сайт з цікавими матеріалами для людей, яким подобається думати, і які бажають знати, що насправді відбувається у житті України та Вінниці зокрема. Ми переконані, що для журналістики недостатньо лише інформувати, натомість важливо пропонувати варіанти рішення тої чи іншої проблеми. 

Як з нами зв’язатися?

Пишіть нам на пошту: golos_n@meta.ua

Або залиште коментар на сторінках у:

 

Фейсбуці:  https://www.facebook.com/vin.Golos.Narodu;

Вконтакті: http://vk.com/id221742389;

Однокласниках: http://www.odnoklassniki.ru/profile/574633368087

Про що цей сайт?

Наша мета – робити сайт з цікавими матеріалами для людей, яким подобається думати, і які бажають знати, що насправді відбувається у житті України та Вінниці зокрема. Ми переконані, що для журналістики недостатньо лише інформувати, натомість важливо пропонувати варіанти рішення тої чи іншої проблеми.

Ми взяли на себе забов’язання побороти інформаційне невігластво, насамперед у сфері ЖКГ. Ми якісно та оперативно інформуємо наших читачів.

На нашому сайті ви завжди знайдете найсвіжіші новини, найцікавіші фото-, відеорепортажі, думки експертів…

Як можна коментувати і оцінювати матеріали порталу?

Коментувати і оцінювати матеріали можуть тільки зареєстровані читачі. Це зроблено для того, щоб уникнути інформаційного шуму і спаму. Користувачі, які сприяють плідному і конструктивному обговоренню, отримають можливість публікувати на сайті власні матеріали, заводити власні блоги і ще купу цікавих речей.


Як мені зареєструватися на «Голосі народу»?

У нас невеличка і конфіденційна форма для реєстрації. Поле «Ім’я на сайті» означає ім’я, під яким вас бачитимуть інші учасники спільноти, поле «Логін» – ваш особистий логін.

Як я можу розмістити свої матеріали на блогах, у рубриках «Читачі пишуть», "Звернення вінничан"?

Просто заповніть нескладну інформаційну форму, де потрібно вказати ім’я та прізвище, електронну адресу, тему повідомлення і сам текст.

Ви також можете запропонувати спільноті сайту висвітлити тему, яка здається вам важливою. Напишіть про неї нам на пошту.


Чи є якісь обмеження на розміщення матеріалів?

На нашому сайті не з’являтимуться матеріали, які проповідують расову, національну, релігійну та іншу нетерпимість або містять порнографічний або насильницький зміст. Комерційний спам теж безжалісно видалятиметься.

Які матеріали подобаються редакції?

Редакція «Голос народу» усіляко заохочує появу матеріалів, які підіймають важливі суспільні досягнення і проблеми (і шляхи їх вирішення), розповідають про спільноти громадян – як українські, так і іноземні. Другий важливий плюс на користь розміщення ваших матеріалів – якість їхнього написання (мова, стиль, фактаж, аргументація тощо).

Третє – ми не любимо нудних текстів.

Чи можу я сам ставити матеріали на сайт?

Зареєстровані користувачі можуть коментувати і оцінювати матеріали – від цього залежить їх поява на першій сторінці.

Як відкрити блог на «Голосі народу»?

Вам потрібно зареєструватися на сайті і публікувати важливі, на вашу думку, тексти.

Якщо у дописах блогів будуть заклики до насильства, образи інших людей, непристойні натяки тощо редакція залишає за собою право редагувати зміст блога, або забирати право вести блог без попередження.

Також редакція залишає за собою право без додаткових пояснень позбавляти користувача права вести блог, якщо вважатиме, що стиль і теми дописувача шкодять репутації «Голосу народу»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я