Новини Прийдеться прибирати за своїм песиком аби не платити 1700 грн штрафу

Прийдеться прибирати за своїм песиком аби не платити 1700 грн штрафу

354
0

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про введення нових штрафів за забруднення навколишнього середовища. Особливим пунктом прописані адміністративні санкції за залишені на вулиці собачі екскременти.

 

 У Верховній Раді зареєстровано законопроект про введення нових штрафів за забруднення навколишнього середовища. Особливим пунктом прописані адміністративні санкції за залишені на вулиці собачі екскременти.

Автор документа – народний депутат від Партії регіонів Олексій Лелюк – своєю пропозицією явно порадує супротивників собак в будинку і налякає їх любителів. У разі підтримки його ініціативи в парламенті за відмову прибрати екскременти після свого чотириногого вихованця на вулиці українців каратимуть штрафом від 240 гривень до 1360 гривень, а посадових осіб – до 1700 гривень.

Дісталося в документі регіонала не тільки любителям собак. Штрафи вводяться і за відмову сортувати сміття. За порушення вимог роздільного збору побутових відходів пересічні українці ризикують отримати штраф до 1360 гривень, а посадові особи та громадяни-суб’єкти господарської діяльності – до 1700 гривень.

Аналогічні штрафи Лелюк запропонував ввести за звалювання снігу у несанкціонованих місцях, забруднення вод, нанесення шкоди лісу стічними водами, хімічними речовинами, нафтопродуктами та сміттям, не підтримка в належному стані ділянок, прилеглих до автомобільних доріг, а також за порушення вимог зі збору, перевезення, зберігання, сортування, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення відходів.

Зазначимо, що в Україні за 2011 рік утворилося близько 52 млн кубометрів побутових відходів, що складає близько 13 млн тонн, які складують на 6 тис. звалищах та полігонах, загальною площею понад 9 тис. га. Завдяки впровадженню в 185 населених пунктах роздільного збору побутових відходів, роботі 12 сміттєсортувальних ліній, 2 сміттєспалювальних заводів і 3 сміттєспалювальних установок перероблено та утилізовано близько 8% твердих побутових відходів, з них 4,2% спалені в Дніпропетровську, Харкові та Люботині Харківської області, 3 , 8% потрапило на заготівельні пункти вторинної сировини та сміттєпереробні заводи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я