На голову Новини Президент Зеленський звільнив свого представника в Кабміні Геруса! А ще ряд голів...

Президент Зеленський звільнив свого представника в Кабміні Геруса! А ще ряд голів РДА Вінниччини

474
0

Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Геруса з посади представника президента у Кабінеті міністрів.

Джерело: указ президента №838

Дослівно: “Звільнити Геруса Андрія Михайловича з посади представника президента у Кабінеті міністрів”.

Андрій Герус звільнений з посади представника президента у Кабінеті міністрів оскільки понад 2 місяці не виконує свої функції.

Джерело: Facebook Геруса

Герус, зокрема, наголосив, що його звільнення не пов’язане із бійкою з колишнім нардепом, лідером “Радикальної партії” Олегом Ляшком.

Пряма мова: З кінця серпня я не відвідав жодне засідання Кабміну, тобто де-факто вже понад 2 міс не виконую функцій представника президента у Кабміні.

Думаю, ніколи в історії України народний депутат-голова комітету не виконував таких функцій представника, бо це нереально. Тому всякі сенсаційно-конспірологічні версії, зокрема пов’язані інцидентом із (поки що)двічі судимим безробітним громадянином О.Ля., це дійсно весело:).

Іншим указом №839 Зеленський на цю посаду призначив Олексія Перевезенцева (поза штатом).

Перевезенцев з 1999 до 2002 року працював у Міністерстві закордонних справ.

З 2002 по 2009 рік працював головним консультантом управління по роботі з представництвами України та міжнародної інформації, а пізніше – головним консультантом відділу міжнародно-правових питань в секретаріаті президента.

У 2009-2010 роках Олексій Перевезенцев був заступником директора Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабміну.

У липні 2012 року Олексій Перевезенцев отримав посаду заступника Директора юридичного департаменту Мінекономрозвитку.

У грудні 2012 року Перевезенцева призначили Директором юридичного департаменту Мінекономрозвитку.

З 2016 року Перевезенцев став держсекретарем Мінекономрозвитку Степана Кубіва.

Передісторія: 

  • 22 травня президент Володимир Зеленський призначив Андрія Геруса своїм представником у Кабінеті міністрів.
  • 21 липня Герус пройшов до Верховної Ради на позачергових виборах по списку “Слуги народу”.
  • 6 листопада лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко поштовхався із депутатом фракції “Слуга народу” Андрієм Герусом у залі офіційних делегацій VIP-терміналу “Борисполя”. Інцидент записували на відео, яке Ляшко виклав у соцмережі.

Також 11 листопада 2019 президент Володимир Зеленський звільнив голів 7 районних державних адміністрацій Вінницької області.

Відповідні розпорядження №379/2019-рп – №385/2019-рп опубліковані на сайті глави держави.

Так, звільнено ПУСТОВОГО Сергія Михайловича з посади голови Чечельницької районної державної адміністрації; ЧУБУ Віталія Володимировича з посади голови Тульчинської районної державної адміністрації;  МЕДИКА Ігоря Володимировича з посади голови Погребищенської районної державної адміністрації ; ПОГОРЕЛЮКА Юрія Миколайовича з посади голови Немирівської районної державної адміністрації; СЛАБЧУКА Юрія Олексійовича з посади голови Козятинської районної державної адміністрації; ЛИСАКА Андрія Романовича з посади голови Іллінецької районної державної адміністрації; ДЕМЧЕНКА Михайла Івановича з посади голови Вінницької районної державної адміністрації.

Усіх сімох посадовців, призначених свого часу Птром Порошенком,  звільнено «у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України».