На голову Економіка СБУ блокувала незаконний експорт деревини на мільйони гривень!

СБУ блокувала незаконний експорт деревини на мільйони гривень!

466
0

Служба безпеки блокувала експорт незаконно вирубаної деревини та попередила завдання мільйонних збитків економіці держави!

Про це повідомляє пресслужба відомства.

“Зловмисники з Івано-Франківщини та Буковини протягом 2019 року протиправно переправили за кордон понад 2 тисячі кубометрів деревини хвойних порід.

Для легалізації незаконно вирубаного лісу вони використовували вкрадені у реальних підприємців або підроблені товарно-транспортні накладні про походження продукції.

На їх основі виготовлялися сертифікати для оформлення митної документації. Частина деревини вивозилась за кордон поза митним контролем”, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків правоохоронці вилучили документи, підготовлені фігурантами справи для легалізації та вивезення за межі України незаконно зрубаної деревини на суму понад 3 млн гривень.

 

Кримінальне провадження розпочато за ст. 364-1 ККУ (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), тривають слідчі дії…
   Як свідчать громадські активісти, до тіньових схем причетний ОЦЕЙ пперсонаж! … коЛИШНІЙ нардеп з керівництва партії “Народний фронт” НЕдобродій Бурбак…