Новини «Президент і СБУ або некомпетентні, або купка зрадників які зливають країну»

«Президент і СБУ або некомпетентні, або купка зрадників які зливають країну»

338
0

Є факт підтвердження того, що мер Одеси Труханов має російський паспорт і громадянство! І ЯКА реакція Президента країни Порошенка? А що каже СБУ?

Саша Боровик:

“Минуло два дні після того, як журналісти виявили нові відомості підтверджують що мер одного з найбільших і стратегічних міст країни є громадянином Росії. Це означає, що як колишній військовослужбовець, він також залишається офіцером запасу збройних сил Росії. Таким як Гіркін та інші почали війну на сході.

Співробітники СБУ ситуацію не коментують. Президент країни також мовчить. Сам Труханов, як забрехався школяр, просто все заперечує, що також порушує законодавство вводячи в оману слідство, яке СБУ формально вело.

Коли президент позбавляв мене громадянства і по-суті, видворяють мене з країни, ніяких даних про моє подвійне громадянство у нього не було. Про моє громадянство тоді мене ніхто не питав. На той час у мене не було ніякої офіційної позиції в Україні – я був і залишаюся простим громадянином з незалежною думкою.

Чому якщо президент позбавляє громадянства і виганяє з країни одних, він дозволяє особам з російським громадянством перебувати в країні і навіть займати державні та муніципальні посади?

Чому СБУ, в істериці сурмачів про військову загрозу і агентурної ланцюга, дозволяє офіцеру запасу Росії, – який фігурує в офшорних і інших скандалах, а також у зв’язках з російсько-Одеської мафією – займати відповідальну посаду, і більш того політично підтримувати і прикривати його від слідства?

В Одесі Труханову також дозволено контролювати парамілітарні загони і тримати засоби масової комунікації!

Президент і СБУ зобов’язані розбиратися з цими справами без зволікання. Інакше вони в кращому випадку або некомпетентні і безпринципні. Або ж знаходяться в залежною позиції від мафії, у якій є на них компромат. І в гіршому випадку – вони просто купка зрадників, які зливають країну. Я думаю, що їх дії і бездіяльності невблаганно свідчать про те, що це комбінація і першого, і другого, і третього….”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я