На голову Новини Поставте своє запитання керівнику ПАТ «АК «Київводоканал»

Поставте своє запитання керівнику ПАТ «АК «Київводоканал»

127
0

Не розумієте, чому підвищуються тарифи на воду? Не знаєте, коли з водопровідного крану потече якісна питна вода, а під ногами припинить сходити асфальт? Беріть участь у складанні ТОП-10 запитань до ПАТ «АК «Київводоканал».

Редакція ІА «Україна Комунальна» готується до інтерв’ю з генеральним директором ПАТ АК Київводоканал Андрієм Біликом. Ми хочемо надати Вам унікальну можливість також взяти участь у цій розмові. 
 
Окрім загальних запитань, підготовлених нами, наші журналісти зможуть поставити і ті запитання, які хвилюють саме Вас! Ви можете запитати про все, що наболіло і на що ви не отримували відповіді раніше. 
 
Не соромтеся! Залишайте свої запитання нижче в коментарях! Ви – споживачі, які не отримують житлово-комунальні послуги безкоштовно! Ви маєте право знати правду! 
 
Тож, чекаємо від вас активності! А ми в редакції, проаналізувавши усі Ваші побажання, відберемо ТОП-10 найбільш важливих! Відповіді будуть опубліковані на нашому порталі в тексті інтерв’ю!
 
Надсилати свої запитання Ви можете до 28 серпня. 
 
Також Ви можете брати участь у складанні «золотої десятки»: натисніть плюс, якщо Вам сподобалося чиєсь запитання. Те запитання, яке набере максимальну кількість балів -100% потрапить в ТОП-10!
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я