Політика Посадять в СІЗО – будемо сидіти: Арестович заявив, що не боїться кримінальних...

Посадять в СІЗО – будемо сидіти: Арестович заявив, що не боїться кримінальних справ та скоро повернеться в Україну

313
0
Колишній радник голови Офісу президента, а нині опозиціонер в еміграції Олексій Арестович заявив, що незабаром повернеться в Україну. Перед цим йому слід доробити “два проєкти” на Заході, які потребують його особистої присутності. Потім він повернеться, а кримінальні справи його аж ніяк не лякають.
 

“Посадять в СІЗО – ну, будемо сидіти”, – так Арестович відповів на запитання журналіста про своє повернення. Він зробив це в інтерв’ю естонському виданню Postimees,

Так, за словами Арестовича, наразі він працює на Заході над двома важливими проєктами. Вони вимагають його особистої присутності.
 
Втім, як тільки блогер завершить свої справи, він одразу ж повернеться до України. Кримінальні справи його не турбують.
 

“Ні, я реально не боюся цих кримінальних справ. У мене є робота адвоката в Україні”, — сказав Арестович.

Ексрадник ОП заявив, що доробити проєкти йому конче необхідно. А кримінальні справи не зупинять його – як і заяви секретаря РНБО Олексія Данілова та “інші дурниці”.
 
“Ну, посадять у СІЗО, значить будемо сидіти в СІЗО”, — хвацько запевнив Арестович.
На уточнювальне питання журналіста щодо проєктів блогер не став ділитися подробицями. Сказав лише, що один проєкт стосується політики, а інший – оборони. Все це робиться в інтересах України, каже Арестович.
“Перший — це неформальний політичний проєкт для формування думок на Заході. Я б назвав це проєкт відкриття очей. Другий проєкт — прямо оборонний, але, коли він дозріє, про нього буде оголошено публічно”, — розповів Арестович.
Окрім цього, блогер поділився також своїми політичними планами. Він заявив, що його власна політсила вже готова, команда є. Однак заявити про неї публічно він наразі також не може, адже немає виборів. Утім, навіть за 5 чи 10 років вибори неодмінно стануться, і тоді Арестович на них піде, запевнив ексчиновник.
Олексій Арестович: останні новини про політичний та життєвий шлях Олексія Арестовича. Станом на зараз колишній радник голови ОП перебуває в екзилі, себто в еміграції. За його словами, він займається на Заході таємними проєктами для посилення України.
 
При цьому Арестович пішов у жорстку опозицію до влади та особисто президента Зеленського. Він систематично критикує ОП та голову держави в своїх соціальних мережах та численних інтерв’ю. Через його заяви в публічному просторі на блогера вже порушено кілька кримінальних справ: офіційно їх дві, а неофіційно – до шести.
 
Сам же Арестович на це не зважає. Його політичні амбіції – це президентське крісло, і ніщо інше. Втім, українці, схоже, ентузіазм блогера не поділяють: згідно з новими даними “Рейтингу”, рівень недовіри до Арестовича складає аж 77%, що робить його політичні перспективи, м’яко кажучи, туманними та невизначеними.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я