На голову Новини Порошенко: Я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією

Порошенко: Я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією

189
0

Президент України Петро Порошенко заявляє, що бере на себе відповідальність за проведення антикорупційної реформи.

Президент України Петро Порошенко заявляє, що бере на себе відповідальність за проведення антикорупційної реформи.

 

"За кожну реформу в команді відповідатиме одна людина, конкретна людина. До того ж, я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією. Ситуація більш ніж критична, а корупція – не менший наш ворог, аніж бойовики, терористи та найманці", – сказав Порошенко, виступаючи перед активом Харківської області в суботу.

 

Президент не сумнівається в тому, що 14 жовтня на пленарному засіданні Верховна Рада проголосує в цілому закон про Національне антикорупційне бюро. "У мене немає ні найменшого сумніву в тому, що у вівторок цей закон разом із урядовою антикорупційною стратегією буде проголосовано і підписано", – сказав він.

 

Порошенко наголосив, що створення Національного антикорупційного бюро – лише перший крок у боротьбі з корупцією. "Це спеціальна структура, покликана боротися з корупцією серед вищих посадових осіб. Нікого – наголошую, – нікого не буде недоторканного. І це тільки перший крок. А другим кроком буде пропозиція новій Верховній Раді скасувати депутатську недоторканність", – сказав президент.

 

Источник: interfax

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я