На голову Новини Порошенко ввів ще одну військово-повітряну зону – “Схід”

Порошенко ввів ще одну військово-повітряну зону – “Схід”

287
0

Президент України Петро Порошенко вніс зміни до військово-адміністративного поділу території України, ввів ще одну військово-повітряну зону (“Схід”).

Відповідний указ від 23 січня оприлюднено на сайті глави держави. Документ набирає чинності з дня опублікування, пише ua.interfax

“Повітряний простір України поділяється на чотири військово-повітряні зони і один окремий військово-повітряний район, межами яких є умовні вертикальні поверхні, що проходять за лінією державного кордону України на суші, морі, річках, озерах та інших водоймах і за прямими лініями між певними географічними точками з урахуванням повітряного простору над тимчасово окупованій території України. Військово-повітряні зони є зонами відповідальності повітряних командувань “Захід”, “Центр”, “Схід” і “Південь”, – йдеться в указі.

У змінах також вказані межі цих військово-повітряних зон.

Згідно з попереднім указом (лютий 2016 р.), повітряний простір України ділиться на три військово-повітряні зони і один окремий військово-повітряний район, які є районом відповідальності повітряних командувань “Захід”, “Південь” і “Центр”.

Як пояснив агентству “Інтерфакс-Україна” представник прес-служби Повітряних сил України Дмитро Струтинський, цей указ не передбачає перегрупування або посилення ПС ЗСУ.

“Раніше повітряний простір України поділявся на три військово-повітряні частини. У зв’язку з тим, що в 2016 році було створено командування “Схід” (їх стало чотири), для поліпшення координації та контролю за повітряним простором, для охорони та оборони повітряного простору України, було зроблено це розмежування”, – сказав він.

При цьому Д. Струтинський уточнив, що “загалом, зона як ділилася, так і буде ділитися, просто командуванню “Схід” віддали ті території, якими раніше керували інші командування”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я