На голову Новини Поразка коаліції Порошенка-Яценюка: Каструвавши е-декларування, влада стратегічно програла – політолог

Поразка коаліції Порошенка-Яценюка: Каструвавши е-декларування, влада стратегічно програла – політолог

161
0

Що б тепер не говорив президент, прем’єру та його союзникам ганьби не уникнути.

Все було в руках влади, і невиконання індексних зобов’язань перед суспільством і закордонними союзниками повісити просто на нерозторопних клерків не вдасться.

Запуск системи електронного декларування без сертифікації означає для української влади стратегічну поразку. Таку думку оприлюднив політолог Микола Давидюк у Facebook.

“Каструвавши е-декларування, влада отримала тактичну перемогу і стратегічну поразку.Після цього усі заяви найвищих посадовців та перших політичних осіб будуть порожньою балаканиною як для українців, так і для закордонних колег. Адже наочно видно і практично доведено, що корупційна сорочка набагато ближча до тіла, ніж інтереси населення”, – зазначив Давидюк.

Нагадаємо, опівночі 15 серпня в Україні запустили систему електронного декларування статків чиновників. Її мають пройти близько 50 тис. посадовців.

Правозахисники Transparency International заявили, що рішення НАЗК про запуск системи без сертифікації Держспецзв’язку фактично дозволяє приховувати реальні доходи. Через відсутність атестата захисту дані декларації неможливо буде використовувати як доказ у суді і, отже, притягти до відповідальності чиновників, які подали неправдиву інформацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я