На голову Новини Популярний український файлообмінник EX.UA припиняє свою роботу

Популярний український файлообмінник EX.UA припиняє свою роботу

228
0

Користувачів просять вилучити свої файли з архівів ресурсу до 30 листопада.

Найбільший файлообмінний ресурс українського інтернету EX.UA повідомив про припинення своєї роботи, інформує eizvestia.com

Як повідомляє адміністрація ресурсу, весь минулий рік на неї тиснули, зокрема прямими погрозами та шантажем. 

“Ресурс EX.UA вирішив припинити роботу. За останній рік EX.UA довелося відчути на собі прямі погрози, шантаж (зокрема на міждержавному рівні), DDOS-атаки. Такі дії наражають на небезпеку особисту інформацію та особисті файли користувачів, що зберігаються на ресурсі”, – ідеться в повідомленні сайта. Зазначається, що EX.UA завжди працював у правовому полі України, хоча його трактування українського законодавства подобалося не всім. Водночас останні законодавчі ініціативи щодо боротьбі з медіа-піратством адміністратори ресурсу розглядають як приклади “нецивілізованого лобізму”.

У повідомленні йдеться, EX.UA ідентифікує себе як національне файлове сховище і не розглядає можливості зміни доменної зони та території мовлення. Користувачів закликали вилучити файли зі своїх архівів найближчим часом.

“Ми просимо всіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів на EX.UA до 30.11.2016. Також повідомляємо користувачів mail.ex.ua, що цей сервіс буде найближчим часом перенесено на новий домен”, – зазначається в повідомленні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я