На голову Новини Плотницький пішов війною на Курченка і заборонив його бізнес у “ЛНР”

Плотницький пішов війною на Курченка і заборонив його бізнес у “ЛНР”

168
0

Друга “сім’ї” Януковича ватажок звинуватив у зриві поставок бензину

Ватажок “ЛНР” Ігор Плотницкий заборонив компаніям біглого бізнесмена Сергія  Курченко поставляти на окуповану бойовиками Луганщину паливно-мастильні матеріали і закуповувати на цій території вугілля та іншу продукцію.
Про це повідомляє підконтрольний “ЛНР” сайт з посиланням на “наказ”, підписаний Плотницьким.”Заборонити компаніям українського підприємця Курченко С.В. і компаніям і фізичним особам, афільованим з ним, або вступив з ним у договірні відносини, поставляти, транспортувати, зберігати або закуповувати на території Республіки нафтопродукти, вугілля, продукцію металургійної, хімічної промисловості і сільського господарства “, – йдеться в підписаному Плотницьким “наказі” Про вжиття заходів реагування”.
Наголошується, що таке рішення було прийнято “зважаючи на зрив компаніями Курченка поставок бензину та ПММ в “ЛНР”, що спричинило зростання цін і дефіцит нафтопродуктів, що поставив під загрозу виконання робіт по збиранню врожаю і підготовки до зими, а також в зв’язку з виявленими фактами зловживання у сфері газопостачання “.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я