На голову Новини Платіжки за опалення у Вінниці захмарні! Тепловики пояснили чому…

Платіжки за опалення у Вінниці захмарні! Тепловики пояснили чому…

120
0

Вінничани обурюються через нові платіжки за січень!!! Вони пишуть в соцмережах й обурюються: за січень прийшло по кілька тисяч гривень лише за одне опалення!!!

У «Вінницяміськтеплоенерго» пояснили: помилки немає! А платіжки зросли на 20% через зростання ціни газу ще восени минулого рок завдяки злому вінничанину Володимиру Гройсману… Це саме його пряма вина!

Вінничани шоковані «захмарними» цифрами у січневих платіжках!

А самі обурені викладали у фейсбук-спільноті «Черный список Винница»:

«1600 гривень, опалення. Однокімнатна квартира. Не зрозуміло з чого вони взяли таку суму», — писала Ірина Бондарчук. «2-кімнатна квартира без газу та води, 2246 гривень. Субсидії немає», — писала Уляна Лисак.

«2-кімнатна квартира, 45 квадратних метрів, платіжка —  2800 гривень. З них — 2350 гривень це опалення. Просто слів немає», — писала Yulia Levi. «Гуртожиток, 18 квадратних метрів, 1135 гривень за опалення. Це просто жах», — писала Оксана Ставнича.

Численні звернення з питаннями «звідки такі суми?!» отримували й тепловики.

Монополіст-тепловиробник «Вінницяміськтеплоенерго» роз’яснив, звідки взялися такі суми:

З 1 січня зросли тарифи на опалення. Тепер він становить — 1 375 гривень за 1 гігакалорію / 35,24 гривні за 1 квадратний метр. Платіжки, що прийшли вінничанам у лютому, це розрахунок за січень 2019 року. Січень був холодним. Середня температура повітря була близько «–10⁰С».

Відповідно кількість теплової енергії, спожитої будинком більша, а, отже, нарахування теж більші. І в кінці повідомлення нагадали, що споживачі мають розрахуватися за спожите до 20 числа кожного місяця! Бо в разі несплати будуть «штрафи, пеня, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон та арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників».

Ну то вінничани, дякуйте за ЦЕ “покращення” своєму земляку Володимиру Гройсману! Бо саме він приймав це рішення на догоду світовим олігархам з МФВ, щоб отримати черговий їх кредит й “роздерибанити”!!!

І це ще не всі сюрпризи…

 

 «Вінницягаз», яка належить приватній кіпрській компанії, хоче збільшити плату за розподіл газу АЖ в 4 рази!!!

Втім, для родини Гройсмана ТАКІ недобрі вчинки проти Народу України робити не вперше!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я