На голову Новини «Перемогу святкувати дуже скоро прийде час», — воїн АТО заспівав із відомим...

«Перемогу святкувати дуже скоро прийде час», — воїн АТО заспівав із відомим музикантом (Відео)

420
0

Боєць АТО Станіслав Паплінський і фронтмен відомого гурту «Kozak System» Іван Леньо записали разом пісню «Воля», котра стала восьмим синглом проекту #ПісніВійни.

Слова до пісні написав — кіборг Станіслав Паплінський. Музику — музикант із Івано-Франківська Мартін Небо, повідомляє 7days-ua.com.

«Пісня «Воля» — про те, що у жодному разі не можна здаватися, а треба за будь-яких обставин йти до Перемоги. Війна повинна бути закінчена тільки нашою Перемогою — не домовленостями, не компромісами. Вірш «Воля» я написав, щоб підняти бойовий дух хлопців, які захищають Україну. А також задля того, щоб розповісти українцям про справжніх Героїв – і про тих, які вистояли, і про тих, які віддали своє життя за нашу землю», — розповідає воїн АТО Станіслав Паплінський.

Для довідки: #ПісніВійни – це соціально-мистецький проект про бійців-музикантів, які пройшли АТО, і пісні, народжені на війні.

Мета проекту – запис та випуск компакт-диску під назвою #ПісніВійни, який об’єднає близько 15 україномовних пісень, написаних українськими захисниками під впливом пережитого у зоні АТО.

Відео – Пісні Війни

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я