На голову Новини Партія пенсіонерів України та ще три політичні сили звернулись до ЗМІ з...

Партія пенсіонерів України та ще три політичні сили звернулись до ЗМІ з доказами фальсифікації виборів у Вінниці(ВІДЕО)

88
0

Вчора, 19 жовтня, Партія пенсіонерів України, об’єднавшись з Вінницькими міськими партійними організаціями ВО «Свобода», «Батьківщина» та «Народний контроль» провели сумісну прес-конференцію на тему «Фальсифікація місцевих виборів».

Піти на такий крок політичні діячі були змушені, адже голова Вінницької міської виборчої комісії перевищує свої повноваження та робить все можливе, щоб провладні партії, зокрема партія Гройсмана-Моргунова «Європейська стратегія» та партія Порошенка «Солідарність» здобули перемогу незаконним шляхом.

Ми публікуємо факти, що свідчать про фальсифікацію місцевих виборів аби попередити незаконні дії та зробити виборчий процес максимально прозорими та чесними.

Більш детально дивіться у відеосюжеті.

1.       Всупереч вимог ч.4 ст.17 Закону України «Про місцеві вибори» Вінницькою міською виборчою комісією утворені територіальні виборчі округи кількість виборців в яких різниться між собою в 3-и рази;

2.       Членами Вінницької міської виборчої комісії виписано майже 600 запрошень різним виборцям на участь у виборах на одну адресу в одній і тій же самій  квартирі в буд.115 по вул. Пирогова в м. Вінниці, що становить загрозу фальсифікації результатів виборів

3.       Представник у Вінницькій міській виборчій комісії від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Василькова О., після офіційного повідомлення про закінчення друку виборчих бюлетенів та знищення типографської «матриці» для їх друку, виявила, що не надруковані виборчі бюлетені на один виборчий округ. Після повідомлення членам комісії про недостачу бюлетенів, одразу ж знайшлася «знищена типографська «матриця» і бюлетені були надруковані. Не знищення типографської «матриці» для друку виборчих бюлетенів та її подальше таємне зберігання наводить на думку про зацікавленість голови Вінницької міської виборчої комісії Шевчука Д.А. та інших осіб про незаконне виготовлення додаткової кількості виборчих бюлетенів з метою фальсифікації результатів виборів.

4.       Намагання оскаржити незаконні дії Вінницької міської виборчої комісії та її голови Шевчука Д.А. в судах – безнадійні. Судді Вінницького окружного адміністративного суду Богонос М.Б., Бошкова Ю.М., Слободонюк М.В. та судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Драчук Т.О., Загороднюк А.Г., полотнюк Ю.П., знаючи  що такв адміністративні позови у Вищому адміністративному суді не оскаржуються, виносять завідомо незаконні судові рішення, всіляко виправдовуючи незаконні дії Вінницької міської виборчої комісії та її голови Шевчука Д.А.

При розгляді справи в суді, «всплили» факти наявності членів дільничних виборчих комісій від «Народного Фронту», які не являються суб’єктом виборчого процесу до Вінницької міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я