На голову Новини Пафосно анонсоване зниження ціни на вугілля було фейковим і просто заради піару

Пафосно анонсоване зниження ціни на вугілля було фейковим і просто заради піару

253
0

У зв’язку з тим, що вугілля у Роттердамі ще подорожчало, а гривня з грудня знизилася (Роттердам+ у доларах), то завтра о 10.00 НКРЕКП буде розглядати питання підвищення ціни вугілля у ціні е/е на 17%.

Про це пише Andriy Gerus в facebook

Нагадаю, що ціна “Роттердам+доставка+перевалка” у тарифах діє на все вугілля, незалежно звідки воно. Навіть якщо воно видобувається у сусідньому селі приватною компанією і зовсім не роттердамської якості.

Як написав голова НКРЕКП Д.Вовк, планується підвищення оптової ринкової ціни е/е з 1,264грн. до 1,365грн (+7,2%). Замість раніше затвердженого зниження ціни буде підвищення. Ну те, що це пафосно анонсоване зниження ціни – було фейкове і просто заради піару, було і так зрозуміло, якщо вникнути і зрозуміти, як працює формула Роттердам+.

Ефект від цього нового підвищення біля 10 млрд. грн. у рік.

Заплатять спочатку непобутові споживачі (малий, середній, великий бізнес, бюджетні установи та організації), збільшиться перехресне субсидіювання. Для населення скажуть, що іх тариф покриває економічно обґрунтований тариф вже не на 50%, а на 45% – і з часом це ляже і на населення.

Є декілька питань до НКРЕКП по цьому рішенню, планую задати іх завтра на відкритому, публічному та прозорому засіданні НКРЕКП.

Шановні журналісти, приходьте завтра на засідання НКРЕКП о 10.00, вул Смоленська, 19.

Допоможіть, щоб процес тарифоутворення у нас був дійсно публічний та відкритий!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я