На голову Новини П’ятниця тринадцяте: містичні заборони

П’ятниця тринадцяте: містичні заборони

502
0

Сьогодні українці святкують Старий Новий рік, дівчатам останній раз залишилося поворожити на свого судженого, а суєвірні люди сидять вдома і бояться.

Адже сьогодні моторошна дата – п’ятниця тринадцяте! Цей день вже давно прийнято вважати «недобрим», який обіцяє нещастя у всіх сферах життя. У 2017 році п’ятниця тринадцяте випадає в січні та в жовтні,  повідомляє  bdzhola.com.

За народними прикметами, цього дня трапляються дуже містичні речі. Серед наших предків у нього була й інша назва – «Відьмин» день, що не несе вдачу нікому, окрім чаклунів, магів та ворожок. 

Так от, якщо цей день видасться для вас вдалим, варто замислитися: а чи немає у вас у роді людей зі здібностями?

Однак найчастіше п’ятниця 13-е виявляється невдалим днем: дрібні і великі неприємності сипляться на людей як з рогу достатку, а втому і дратівливість супроводжують з самого ранку.

Існують три перевірених способи вберегти себе і своїх близьких людей від біди в цей непростий день.

По-перше, сьогодні не можна брати та давати гроші в борг. Усілякий негатив можна легко передати через гроші, і віддати комусь свій фінансовий успіх.

Друга заборона: не розповідайте нікому про свої сновидіння! Підсвідомість дуже чутлива в цей день: розповідаючи про свої сни навіть найближчим людям ви ризикуєте втратити більшу частину життєвих сил.

І, нарешті, останнє: не сваріться! У п’ятницю 13-го всі почуття будуть гіпертрофованими, а емоційність – підвищена. Це може привести до великих скандалів і сварок, які в наслідку буде вельми непросто вирішити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я